Новини

Робота  – це радість та творчість!

Робота  – це радість та творчість!
Професія –  це та основна точка відліку, з якої починається все свідоме, діяльнісне життя  людини. Кожна молода людина, йдучи в доросле життя, прагне вибрати собі професію за покликанням. Вдалий вибір професії – це запорука того, що «не марно проживеш вік», натхненно працюватимеш і отримуватимеш від своєї роботи велике задоволення.

  МЕЛЬНИЧУК Олександр вчасно зрозумів своє покликання і сказав собі: «Це-моє!», ще  навчаючись у Вищому професійному училищі №29 смт Володимирець за професією «Кухар, кондитер».

«ЗАЛИШАТИСЯ ПРОФЕСІОНАЛОМ І ПРИНОСИТИ НАСОЛОДУ ЛЮДЯМ»

«Зацікавленість професією виникла в мене поступово, спочатку й не дуже усвідомлено, а уже   навчаючись у Вищому професійному училищі №29 смт Володимирець, –  говорить  ОКСАНА КОВАЛЕЦЬ.

 «Щоб бути хорошим кондитером, потрібно постійно вчитися. Та, щоб стати справжнім професіоналом, мало володіти певним обсягом знань, треба ще вміти глибоко і творчо мислити. Від цього залежить уміння правильно приготувати страву, вкласти в неї всю душу», – постійно говорили нам наші майстри виробничого навчання.

«Я прагну досягти вершин у професійній майстерності. Сьогодні, коли вже я  працюю у Львівському ресторані «СHEESE BAKERY», ці мудрі слова набули для мене особливого змісту. Я  вже знаю невеличкі секрети приготування страв, десертів та тістечок. Мені подобається до того, що я приготувала,  додати трішки кондитерської магії, щоб той, хто смакував сказав WOW», –  говорить  ОКСАНА КОВАЛЕЦЬ, випускниця Вищого професійного училища №29 смт Володимирець   2015 року за  професії «Кухар, кондитер».