Новини

Декада за професією «Кухар, кондитер»

14.11.22 розпочато декаду за професією «Кухар, кондитер» з презентації відео майстер-класів майстрів виробничого навчання з  приготування кондитерських виробів.

15.11.22 майстер виробничого навчання Тетяна МОРОЧЕНЕЦЬ

провела вікторину «Цікавий кондитер». Були задіяні учні груп 4/ІІс та

5/ІІс, які активно брали участь, показуючи свої знання та вміння в конкурсах. Після підведення підсумків перемогу здобула «дружба».

16.11.22 викладачем Оксаною ТОКАРСЬКОЮ проведено відкритий урок з технології приготування борошняних кондитерських виробів з основами товарознавства на тему «Приготування дріжджового опарного тіста та виробів з нього». На уроці використано різні форми роботи та методичні прийоми: мозковий штурм, встановлення відповідності технологічних операцій, виконання вправ на LearningApps.

17.11. 22 здобувачі освіти групи № 4/ІІс на чолі з майстром виробничого навчання Юлією ДАНЕЧКІНОЮ частували присутніх смаколиками, організувавши виставку-ярмарок кондитерських виробів.

21.11.22 викладач спецпредметів Юрій СИЧЕВСЬКИЙ провів позакласний захід вікторину «Кулінарний ерудит».

   У вікторині були задіяні учні групи 3/Іс. З невеликим відривом перемогла команда «Бублики» на чолі з капітаном Аліною ЗУБАЛЬ.

23.11.22 проведено відкритий урок з технології приготування їжі з основами товарознавства на тему «Приготування заправних перших страв» (викладач Юрій СИЧЕВСЬКИЙ). Урок проведено у групі №12/ІІІс з використанням інтерактивних технологій. Особливо активними були учні при закріпленні вивченого матеріалу, показавши хороші результати при виконанні вправ на LearningApps.

24.11. 22 майстер виробничого навчання Руслана ВЕРЕМЧУК організувала позакласний захід вікторину «Найкмітливіший». Метою якої було розвиток пізнавальної активності і мислення, вміння висловлювати свою точку зору; виховувати інтерес до обраної професії; розвивати взаєморозуміння та співпрацю. У заході брали участь учні групи 16/Іт. Перемогла команда «Гарбузики» на чолі з капітаном Веронікою РИБЧИНЧУК.

23.11.22 була проведена перевірочна робота у групі 16/Іт за професією «Кухар», кваліфікація 3 розряд під керівництвом майстра виробничого навчання Юлії ШВАЇ. Учні вчасно  виконали завдання та показали хороший результат, розкривши свої творчі здібності.

Проведення позаурочних заходів з використання ігрових завдань сприяє створенню відповідного емоційного настрою, наповнення повсякденного життя учнів  бажанням самовдосконалення.