Новини

День Гідності та Свободи

21 листопада Україна відзначила 9 річницю Дня Гідності та Свободи.Цього дня ми вшанували патріотизм і мужність громадян, які восени 2004-го та в листопаді 2013 – лютому 2014 року стали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини й громадянина, національних інтересів Української держави та її європейського вибору.

2022 року День Гідності та Свободи набуває ще більш символічного значення під час повномасштабного вторгнення російської федерації. Українці продовжують демонструвати, що готові відстоювати свою свободу не лише у боротьбі із деспотичною владою, але й у війні із безпринципним та кровожерливим загарбником.

   В цей день учні ВПУ №29 смт Володимирець зібралися у бібліотеці на захід «Майдан. Простір гідності, свободи і єднання». Ми в першу чергу подивилися виступ Президента України Володимира Зеленського до Дня Гідності і Свободи, переглянули документальні фільми про події на майдані, виставки «Захищаємо Гідність, Волю та Незалежність», а учні розповіли про героїзм нашого народу  і хвилиною мовчання вшанували пам’ять тих, хто ціною свого життя виборював і продовжують захищати Свободу і Волю. Вічна пам’ять всім, хто віддав своє життя за нас із вами, за Україну.