Новини

Майстер-класи в рамках співпраці з компанією КНАУФ

Розуміючи, що належна організація і проведення освітнього процесу неможливі без співпраці з вітчизняними та європейськими виробниками, маємо дуже корисний та позитивний досвід співпраці з виробником матеріалів для будівельних робіт, а саме: фірмою «КНАУФ».Вона відіграє важливу роль у підготовці наших випускників, адже фірма презентує нам новітні технології, а ми готуємо робітників, які працюватимуть за матеріалами і технологіями «КНАУФ».

Спільними зусиллями нам вдається досягати значних успіхів, швидко та ефективно організовувати якісну освіту для учнів та слухачів навчального закладу, забезпечуючи високу результативність навчально-виробничого процесу, надаючи можливість системно розширювати професійні компетентності працівників.

Зокрема, у стінах ВПУ № 29 смт Володимирець протягом 2022 року відбулися майстер-класи на теми: «Монтаж ГКЛ та зароблення швів між ГКЛ з армуючою стрічкою», «Прийоми вирізання декоративних деталей із ГКЛ за допомогою електричного лобзика», «Шпаклювання гіпсокартонної обшивки за допомогою матеріалу КНАУФ HP FINISH», «Монтаж ГКЛ на дерев’яному каркасі та опорядження швів між листами». Наприклад, на останньому такому заході у кабінеті будівельного матеріалознавства, технології лицювально-плиткових робіт учнями була здійснена гіпсокартонна обшива, а саме: грунтування, зароблення швів шпаклювальною масою ТМ КНАУФ FUGENFULLER з армуванням швів малярної стрічки. Даний майстер-клас дає змогу отримувати не лише теоретичні, але й практичні знання, які знадобляться у повсякденному житті, (застосовуючи дані технології як у громадських, так і в житлових будівлях при опорядженні нових приміщень та ремонту вже існуючих конструкцій з ГКЛ).

На завершення здобувачам освіти були вручені сертифікати про успішне опанування навичками роботи з комплексними системами КНАУФ. Зрештою, оволодівши знаннями, вміннями та навичками в процесі навчання в училищі, молодий робітник з перших кроків своєї трудової діяльності має змогу зайняти активну життєву позицію в самостійній праці, стати справжнім фахівцем, висококваліфікованим спеціалістом – будівельником.