Новини

Тиждень іноземних мов

В рамках тижня іноземних мов  у Вищому професійному училищі №29 смт Володимирець було проведено низку заходів.  

 З 07.11.2022 по 11.11.2022  проходила віртуальна екскурсія  країнами Європи, квест «У світі мистецтв» та виставка-гра малюнків,  ілюстрацій на тему «Визначні місця Європи». Учні повинні були здогадатися та вказати, які визначні місця зображені на ілюстраціях та де вони знаходяться. За підсумками конкурсу найбільш обізнаною  стала учениця групи №5/ІІс Усаченко Анастасія.

У вівторок 08.11.2022 відбулася інтелектуальна гра-вікторина «Що? Де? Коли?» серед учасників гуртка «Поліглот». Учні проявили свою ерудованість та знання англійської мови. За підсумками гри перемогу отримала команда «Black chocolate» на чолі з капітаном, учнем групи №2/Іс Молчаном Антоном. Також команди обрали найактивніших та найерудованіших учасників серед учнів, ними виявилися учениця групи №3/Іс Мельник Анна та учениця групи №5/ІІс Усаченко Анастасія

У середу 09.11.2022 у групі №2/Іс відбулося відкрите заняття з англійської мови «Освіта у Великій Британії». Метою проведеного уроку було розширення та поглиблення знань учнів щодо системи освіти Великобританії, формування навичок діалогічного та монологічного мовлення, розширення словникового запасу та світогляду.

У четвер 10.11.2022  проведено позакласний захід з англійської мови та української літератури «Вірші українських класиків англійською». За підсумками заняття найкращими читцями поезії українських класиків стали: учениця групи №5/ІІс Тиндюк Ольга та учениця групи №3/Іс Зубаль Аліна.    Заходи, проведені під час тижня іноземних мов, розширили  кругозір майбутніх  кваліфікованих робітників, сприяли розумінню важливості наполегливої повсякденної роботи над іноземною мовою та підвищили мотивацію  здобувачів освіти у вивченні цього предмету.