Новини

ВПУ№29дайджест з 14.02.2022 по 18.02.2022

В рамках  тижня іноземних мов:

  • З  14.02.2022 по 18.02.2022 проходив конкурс малюнків «I love you», присвячений Дню Закоханих та працювала святкова пошта.
  • У вівторок 15.02.2022  викладачка Цюбко Н.В. для учнів групи №3/ІІІс, які здобувають професію «Кухар, кондитер» провела пізнавальний квіз. Під час інтелектуальної гри, що стосувалася України, Великобританії та США, здобувачі освіти змогли отримати нову інформацію та перевірити вже здобуті знання.
  • «Щоб дізнатися більше нового про цей предмет. Для цікавості, можливо, більше знань здобути. На сьогодні це проблема, і кожен сучасний громадянин повинен знати про свою Батьківщину. А суть гри  була така: прослухавши інформацію, цікавий  факт, переглянувши  фото чи зображення – вибрати країну  та дати  правильну відповідь.
  • У середу 16.02.2022 перегляд відео роликів «Віртуальна відео подорож країнами Європи» у холі навчального закладу; учні 5 групи проводили опитування серед здобувачів освіти  училища в рамках флешмобу «Європа очима українця».
  • У четвер 17.02.2022  з метою підвищення рівня компетентності в математиці, рівня мовно-мовленнєвих навичок з англійської мови; підвищення інформаційно-цифрової,  соціальної і громадянської компетентності та відповідних  компетенцій та навичок у  професії  «кухар, кондитер» проведено заняття гуртка з використанням інтегрованого підходу CLIL з професійною спрямованістю на тему «Ти все зможеш, Chef!» викладачами іноземної мови Кужіль О.В. та математики Каюн В.С.

На виконання Указу президента України;

  • у середу проведено заходи присвячені консолідації суспільства навколо територіальної цілісності, соборності та захисту незалежності України;
  • у четвер брали участь у пресконференції «Всеукраїнський урок з медіа грамотності»;
  • організували та провели патріотичний  флешмоб «Об’єднані Україною»;

у п’ятницю долучилися до проведення першого Всеукраїнського уроку з медіа грамотності. Викладачі навчали учнів навичок захищеності й безпеки від фейків, особливо  в умовах гібридної агресії РФ.