Новини

Тиждень інформатики

Актуальність проведення Тижня інформатики полягає в тому, що дані заходи вдало поєднують ігрові і навчальні моменти, показують значущість і роль інформатики в сучасному динамічному суспільстві.       Отож, у Вищому професійному училищі № 29 смт Володимирець  відкриття Тижня інформатики супроводжувалося виставкою стінгазет учнів першого та другого курсу, кросвордами «Для кмітливих», ребусом «Знайди закодоване слово» та «Веселим кросвордом».

                    В холі  закладу відбувалася демонстрація відеофільмів «Комп’ютери майбутнього», та «30 порад про безпеку в Інтернеті».

 Відкритий урок з інформатики у групі № 4/Іс, на тему: «Інформаційна безпека. Загрози при роботі в Інтернеті». Під час уроку учні мали можливість ознайомитися з інформаційними ризиками роботи з комп’ютером, також пізнали рекомендації захисту власних даних та даних в Інтернеті, поради встановлення безпечних мобільних додатків. Переглянули відео «30 корисних підказок про безпеку в Інтернеті», та прийняли участь у грі «Зашифровані слова».

         Між учнями групи № 12/ІІс за професією “Кухар, кондитер” та учнями групи № 13/ІІс за професією “Опоряджувальник будівельний”, відбулась інтелектуальна гра “Брейн – Ринг”, яка складалась із  9 геймів, 1 — “Розминка”, 2 — “Ребуси”, 3 — “Міні вікторина”, 4 — “Пантоміма”, 5 — “Фольклорний серпантин”, 6 — “Вірю — не вірю”, 7 — “Дуель”, 8 — “Відгадай — ка”, 9 — “Знайди слово”. Учні із поставленими завданнями справились на відмінно. Перемогла команда групи № 12/ІІс. За що отримали відзнаку.

Всі заходи, проведені під час Тижня інформатики, були спрямовані на розвиток творчої фантазії учнів, їх логічного мислення, вміння орієнтуватися в інформаційному просторі, формування обов’язковості, відповідальності, креативності.

           Також в рамках Тижня інформатики в групі № 11/Іс, за професією “Електромонтажник з освітлення та освітлювальних мереж, електрозварник ручного зварювання, монтажник санітарно-технічного устаткування” відбулась практична робота   у вигляді гейміфікації, яка супроводжувалась інструкційними картами, та поєднувала у собі виконання роботи одразу з декількох тем , що дало можливість учням проявити себе, та свої здібності.

Підготували та провели:

Викладач інформатики Марія Кондратюк

Викладач спецдисциплін Сергій Капітула