Новини

Педагогічний всеобуч

Гарячі запитання та відповіді щодо підвищення  кваліфікації  та атестації.

Що і як робити тим, хто атестується?

Уміння навчатися впродовж усього життя важливе для кожної людини, а для того, хто працює педагогом, – особливо. Для того, щоб навчати інших, потрібно постійно вдосконалюватися самому. Тому кожен педагогічний працівник закладу  професійної (професійно-технічної) освіти зобов’язаний підвищувати свій професійний рівень та педагогічну майстерність, підвищувати кваліфікацію – тобто опановувати нові та вдосконалювати раніше набуті навички.

Докладно про  питання підвищення кваліфікації  та атестацію говорилося на педагогічному всеобучі, який був організований і проведений методистом училища для тих, хто атестується.

Ми здійснили експрес-огляд нормативних документів,  обговорили важливі роз’яснення щодо підвищення кваліфікації та атестації педагогічних працівників, а також здійснили експрес-опитування: коли і як складається план підвищення кваліфікації? як до складання плану долучається педагог? які документи засвідчують підвищення кваліфікації? які існують проблеми у підвищенні кваліфікації та  інші.